KLEKNER INTERIORS

cz / en
Eva Kleknerova
KLEKNER INTERIORS
Eva Kleknerová
Studio Opava, Jaktař
Studio Praha, Smíchov
tel: +420 721 858 143
  email: info@klekner-interiors.eu  

Moje kariéra začala 12-ti letým pobytem v Los Angeles a New Yorku. K mým klientům v USA se řadí známí herci a producenti, stejně jako náročné soukromé osoby. Od mého návratu do Evropy pracuji převážně pro mezinárodní klientelu, kteřá oceňuje vysokou kvalitu v bydlení a v pracovní oblasti. Mým přáním je splnit také vaše představy. Na základě rozhovorů a on-site setkání, navrhnu studii a 3D vizualizace. Jako kvalifikovaná návrhářka interiérů, vím, jak snadno se dá vytvořit pocit pohodlí třeba i nepatrnou změnou půdorysu. Moje interiéry mají mnoho stránek. Nespecializuji se jen na určitý styl, nýbrž orientuji se podle vašich přání. Nezáleží na tom, zda se jedná například o jediný kus nábytku, jeden nebo více pokojů, rekonstrukce koupelny či velký objekt. Nejen plánování, take koordinaci a realizaci provádím s velkou láskou.

OD ROKU 2009 SE PLNĚ VĚNUJI VLASTNÍ TVORBĚ V OBLASTI

REKONSTRUKCE

DISPOZIČNÍCH ŘEŠENÍ PŮDORYSŮ

NÁVRHŮ A REALIZACE INTERIÉRŮ

NÁVRHŮ A DODÁVKY INTERIÉRŮ NA MÍRU

DODÁVKY NÁBYTKU, OSVĚTLENÍ A DOPLŇKŮ EXTERNÍCH FIREM

REALIZACE

2012

· Realizace interiéru moderního rodinného domu

Realizaci kompletního interiéru dvoupatrového rodinného domu předcházel projekt interiéru, který jsme společně s klientkou připravovali ještě před zahájením stavby, aby se co nejlépe spojila funkčnost s estetikou. Následovala interiérová část dodávky kompletního zařízení koupelen, na míru vyrobená kuchyně a úložné prostory, výroba atypických dveří, veškeré obklady a dlažby.

 

· Návrh a realizace interiérů řadového domku

Předmětem rekonstrukce byl návrh nábytku na míru do celého domu, barevné sladění a výběr doplňků. Kompletně byl navržen, vyroben a dodán nábytek do dětského pokoje, následovala dodávka tapet, osvětlení, malířských prací a doplňků.


· Studie chalupy Jeseníky

Byly vypracovány studie pro optimální dispoziční uspořádání půdorysu a koncept rekonstrukce, detailní 3D vizualizace exteriéru a interiéru.

· Návrh a realizace pergoly

Netradičně řešená pergola s kompletní kuchyní, krbem a grilem, posezeni pro 10 osob + relaxace kolem krbu.

· Návrh půdního mezonetového bytu

Architektonická studie, statické posudky, 3D vizualizace, návrh interiéru a nábytku, kuchyně, design a návrh atypických stavebních prvků, návrh osvětlení.

· Návrh a realizace rekonstrukce panelového bytu

Na základě vytvořené studie došlo k rekonstrukci panelového bytu. Náplní rekonstrukce byla změna vnitřních sten, nove podlahy, nove dveře, kuchyně na míru a kompletní zařízení koupelny.

2011

· Návrh interiérů moderního rodinného domu pro mladý pár

Realizaci kompletního interiéru dvoupatrového rodinného domu předcházel projekt interiéru, který jsme společně s klientkou připravovali ještě před zahájením stavby, aby se co nejlépe spojila funkčnost s estetikou.

· Rekonstrukce rodinného domu na periferii

Na základě vytvořeného návrhu došlo k rekonstrukci koupelny, výrobě nábytku na míru, materiálové a barevné sladění interiéru.

· Návrh kanceláře

Byly vypracovány studie a detailní 3D vizualizace k co nejefektivnejsimu využití prostor pro pracovníky v kanceláři daňové poradkyně včetně vyberu materiálů a barevného sladění.

Vinotéka Mouřenín

Návrh na zařízení prodejny (a vychutnání) vína a doplňků. Na základě návrhu byl vyroben veškerý nábytek na míru. Realizaci prováděl investor sám a zde se ukázalo, že jen při výběru kvalitních materiálů a kvalitních řemeslníku jde vytvořit prostor, který dnes patří k nejoblíbenějším zastávkám v městě.

2010

· Advokátní kancelář

Konzultace, vyber materiálů a zařízení pro rozsáhlou rekonstrukci advokátní kanceláře.

· Dětský pokoj pro dvě holčičky a ložnice pro rodiče

Prohozením dětského pokoje a ložnice se vytvořil dostatek prostoru pro mladou rodinu. Na základě vytvořených 3D vizualizací byl vyrobeno kompletní zařízení na míru, včetně osvětlení a následně vyber, zpracování a montáž záclon a závěsu.

· Rekonstrukce půdního mezonetového bytu

Půdorysné řešeni, , 3D vizualizace, návrh a realizace interiéru včetně kuchyně a koupelny, návrh atypických stavebních prvků.

· Kanceláře CCC

Byly vypracovány 3D vizualizace a vyberu materiálů včetně barevného sladění kanceláři.

· Kompletní rekonstrukce bytu v desolátním stavu

Byly vypracovány studie pro optimální dispoziční uspořádání půdorysu, bourání příček, statické posudky, nove rozvody, vyrobeny úložné prostory na míru, nova kuchyň a koupelna, vyber a dodávka základního zařízení.

2009

· Rekonstrukce půdy na kancelář

S pomoci návrhu a 3D vizualizaci byla provedena rekonstrukce půdy a vytvořen tak velkorysý prostor pro kancelář a relaxaci

· Dětský pokoj pro teenagera

Na základě vytvořených 3D vizualizaci byl vyrobeno kompletní zařízení na míru, včetně osvětlení a barevného sladění.

· Rozsáhlá rekonstrukce bytu v prvorepublikovém domě

Byly vypracovány studie pro optimální dispoziční uspořádání půdorysu, následně proběhly stavební úpravy jako vytvoření nových příček, nove rozvody, repase dveří a oken, kompletní zařízení na klíč.